lot

3800 m²

powierzchnia

580 m²

Połączenie nowoczesnej wygody z dworskim dziedzictwem

Oglądaj prezentację w

Presentation previewvideo button

Opis nieruchomości

Ta położona zaledwie 23 km od centrum Warszawy nieruchomość zapewnia idealną równowagę między spokojnym wypoczynkiem wśród rezerwatów przyrody i pól uprawnych, a jednocześnie w pobliżu wszystkich udogodnień tętniącej życiem metropolii.

Parter

256
8 pokoji
3.1m - 6.6m wysokość
 • 79m² salon
 • 46m² garaż, 2.44m
 • 34m² korytarz
 • 23m² pokój dla gości
 • 23m² kuchnia
 • 17m² przedsionek
 • 15m² garage foyer
 • 8m² pralnia
 • 6m² łazienka
 • 5m² przedpokój
Ground Level

Przedsionek i środkowy korytarz

Po wejściu do domu gości wita przytulny przedsionek, któremu uroku dodają stylowe drzwi przesuwane, które prowadzą do rozległego korytarza, który łączy pomieszczenia mieszkalne na parterze z centralnymi schodami, które tworzą przejście między pomieszczeniami wspólnymi na parterze a przytulnymi pokojami prywatnymi na piętrze.  

Zobacz zdjęcia

Corridor-preview

Salon

Ten robiący wrażenie salon wyposażony jest w dwupoziomowy kominek z naturalnego kamienia, a także w belki oraz podłogę wykonaną z tzw. drewna odzyskanego, którego wiek jest szacowany na około 120 lat. Kominek posiada najnowocześniejszy system wentylacyjny i podnoszone szklane dzwiczki, a jego stylowy design dodaje wnętrzu ciepła, stylu oraz wszechstronności.

Zobacz zdjęcia

The Greate Room

Sklepiony sufit z galerią

Sklepiony sufit dodaje wnętrzu przestrzeni oraz przestronności, podczas gdy górny poziom salonu to miejsce stworzone do relaksu, a także idealny kącik do czytania oraz doskonały punkt widokowy, z którego można podziwiać imponującą architekturę pokoju.

Zobacz zdjęcia

Vaulted Ceiling with Gallery

Kuchnia

Przestrzeń kuchenna została celowo pozostawiona wstanie niewykończonym, aby zapewnić nowym właścicielom domu możliwość dostosowania tego pomieszczenia do własnych gustów i preferencji. Aby pokazać potencjał tej przestrzeni, stworzyliśmy model graficzny, który przedstawia propozycję klasycznej kuchni w czarno-białej kolorystyce.

Zobacz zdjęcia

Pokój gościnny

Położony przy głównym korytarzu 23m2 pokój gościnny może być wykorzystany jaki zupełnie dla gości lub biuro domowe. Z pokoju jest łatwy dostęp do łazienki wyposażonej w wysokiej jakości armaturę oraz ogrzewanie podłogowe.

Zobacz zdjęcia

Weranda

Weranda o powierzchni 38 m2 zapewnia wyjątkową atmosferę i daje dodatkową przestrzeń do podejmowania gości i rozkoszowania się świeżym powietrzem położonego z tyłu domu ogrodu.

Zobacz zdjęcia

Pierwsze piętro

244
7 pokoji
2.6m - 3.3m wysokość
 • 63m² galeria
 • 46m² studio apartment
 • 31m² korytarz
 • 25m² sypialnia główna
 • 23m² łazienka
 • 19m² łazienka
 • 18m² łazienka
 • 11m² główna łazienka
 • 8m² łazienka
First Level

Górne piętro

Na górnym piętrze znajdują się cztery sypialnie, które jasny i przestronny korytarz łączy ze wspólną łazienką, jednocześnie prowadząc do galerii nad salonem. Łazienka została pozostawiona w stanie niewykończonym, ale proponowane przez nas modele graficzne przedstawiają potencjalne pomysły projektowe, w tym dodanie pomieszczenia na pralnię.

Zobacz zdjęcia

Główna sypialnia

Główna sypialnia posiada własną łazienkę i drzwi we francuskim stylu, które prowadzą na taras o powierzchni 38m2. Modele graficzne dla pozostającej do wykończenia łazienki głównej stanowią potencjalną propozycję projektową.

Zobacz zdjęcia

Górny balkon

Górny balkon o powierzchni 9 m2, położony nad głównym wejściem do domu dodaje element luksusu dla sypialni wychodzącej na południe, pozwalając jej mieszkańcom podziwiać urzekający widok na sad i okolicę.

Zobacz zdjęcia

Piwnica

124
6 pokojów
2.3m wysokość
 • 52m² pokój
 • 29m² pokój
 • 11m² pokój
 • 8m² kotłownia
 • 6m² łazienka
 • 6m² przechowalnia
 • 6m² korytarz
 • 6m² pokój
Basement Level

Piwnica

Przestronna piwnica to wszechstronna i funkcjonalna przestrzeń do różnych celów, takich jak zajęcia rekreacyjne, kino domowe, siłownia i pokój zabaw dla dzieci.  Oświetlenie naturalne i elektryczne współpracują ze sobą, zapewniając dobrze oświetloną przestrzeń, która może być również wykorzystywana jako warsztat.

Zobacz zdjęcia

Garage & Studio Apartment

Garaż i mieszkanie typu studio

Samodzielne pomieszczenie mieszkalne z kuchnią, łazienką i osobnym wejściem znajduje się nad połączonym z domemdwu-samochodowym, ogrzewanym garażem, stanowi idealną propozycję dla zatrudnionej z zakwaterowaniem pomocy domowej lub członków rodziny, którzy potrzebują własnej przestrzeni.    

Zobacz zdjęcia

Ręcznie wykonany dach z gontem drewnianym

Dach z gontem drewnianym, który jest ukształtowany i dopasowany do lukarn dachowych, jest charakterystyczną cechą architektoniczną, stosowaną od wieków w Polsce. Dach tego typu posiada żywotność około 50 lat i dłużej, jeśli jest odpowiednio konserwowany.

Zobacz zdjęcia

Ogród

Położony na częściowo zalesionej działce o powierzchni3800 m2 starannie zaprojektowany ogród posiada zarówno stare drzewa, jak i sezonowe kwiaty, które kwitną od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Ogród jest idealnym zaciszem do relaksu, jak też do organizacji dużych przyjęć.

Zobacz zdjęcia

Instalacje

 • System zarządzania wejściem, wyposażony w kamerę o wysokiej rozdzielczości, czujniki oraz łączność wi-fi, pozwala właścicielom domu zobaczyć swoich odwiedzający oraz komunikować się z nimi w czasie rzeczywistym zarówno z panelu centralnego, jak też ze swoich smartfonów  
 • Wszystkie pokoje są wyposażone w instalacje sieci bezpieczeństwa, telefonicznej, a także w internet światłowodowy
 • Zautomatyzowany system nawadniania, zasilany przez studnię głębinową z podziemnym zbiornikiem służącym do gromadzenia deszczówki
 • Dwu-funkcyjny system ogrzewania podłogowego oraz grzejniki panel owestalowe - kocioł gazowy Viessman zainstalowany w 2017 roku
 • Imponujący kamienny podjazd wykonany z tłuczniaz krawędziami z odzyskanej granitowej kostki brukowej wraz z systemem oświetlenia zewnętrznego tworzą ciepłą i przyjazną atmosferę dla odwiedzających, na których również czeka dodatkowy przestronny parking.

Media

 • Gaz, woda i ścieki z sieci miejskiej
 • Energia elektryczna z PGE
 • Internet światłowodowy z Mazowieckich Sieci Światłowodowych

Poznaj rzemieślników i wykonawców

Dbałość o szczegóły i jakość wybudowanego przezjego wykonawców i rzemieślników domu jest świadectwem ich umiejętności istopnia poświęcenia swojemu rzemiosłu

Tomasz Stepniak

+48 519 673 771

tomaszstepniak72@gmail.com

electicity

Stetom Electric

Elektryka

Sławomir Mordzoń

+48 602 212 742

biuro@acqua-serwis.pl

plumbing

Sławomir Mordzoń

Hydraulika

Tadeusz Harkabuz

+48 606 283 294

biuro@ekodrewdom.com.pl

roofing

EkoDrewDom

Pokrycia dachowe

Jan Ślusarz

+48 502 332 367

kowalstwobednarka@wp.pl

http://www.kowalslusarz.art.pl/
ironwork

Kowalstwo Artystyczne Bednarka

Ślusarstwo

Kamil & Marcin Grochowski

+48 697 978 097

kamagro@op.pl

http://www.kamagro.com.pl
heating

Kamagro

Ogrzewanie

Zespół projektu

Kiryl Yushkevich

+48 577 342 724

yushkevich.kiryl@gmail.com

Web-Design

Celestyna Krol

celestynakrol.com

Zdjęcia

Marta Petryk

Poka Loka Films

kontakt@pokaloka.pl

Wideo

Aleksandra Pardus

ALX Interior Design

biuro@alxinteriordesign.pl

Modele graficzne

Idealne miejsce do obcowania z naturą

Nieruchomość oferuje rzadką okazję do zanurzenia się w głąb natury w jej najczystszej postaci, z hektarami barwnych pól, bujnymi lasami, a także urzekającymi spokojną atmosferą stawami – wszystko to w odległości krótkiego spaceru od domu.

Nature water
Nature forest
Nature forest
Nature forest
Nature forest

Pobliskie atrakcje

Skórzewski Spa Park

Park Zdrojowy im. hrabiego Witolda Skórzewskiego

Położone w centrum Konstancina-Jeziornej tężnie lecznicze z solanką orazklinika medycyny naturalnej Hugonówka to popularne atrakcje dla mieszkańców, atakże dla odwiedzających te strony turystów i rekonwalescentów.

American School of Warsaw

Szkoła Ambasady Amerykańskiej

Szkoła Ambasady Amerykańskiej jest międzynarodową szkołą z wykładowym językiem angielskim dla dzieci w wieku od 3 do 18 lat. Placówka składa się ze szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum oferującego program matury międzynarodowej.

Stara Papiernia

Centrum Handlowe "Stara Papiernia"

Piękne, nowoczesne centrum handlowe położone w odnowionej XIX-owiecznej papierni przy ulicy handlowej, tak charakterystycznej dla małych miasteczek, w których organizowane są różne lokalne imprezy kulturalne, koncerty i pokazy.

Kabaty Forest

Rezerwat Przyrody Las Kabacki

Największy rezerwat przyrody w województwie mazowieckim

Wake Park

Wake Park w Konstancinie

Wake Park to centrum sportów wodnych i rekreacji z 2 wyciągam i wakeboardowymi, centrum SUP, 5 boiskami do siatkówki plażowej, 2 wodnymi placami zabaw, boiskami do piłki nożnej oraz badmintona, a nawet z plażowymi barami i restauracją dla rozrywki i komfortu gości.

Botanical Gardens in Powsin

Ogrody Botaniczne w Powsinie

Prowadzone przez Polską Akademię Nauk Ogrodyoferują szeroki wachlarz całorocznych programów edukacyjnych, a takżeinteresujących wystaw i innych wydarzeń kulturalnych.

Wisła River & Ferry

Rzeka Wisła i prom

W odległości zaledwie 4,4 km od obiektu płynierzeka Wisła, w rejonie której na odwiedzających czeka wiele zajęćrekreacyjnych, w tym wędkarstwo, jazda rowerem oraz pływanie łódką.  Na drugą stronę rzeki można przeprawić sięteż samochodem, rowerem lub pieszo, wsiadając na prom Gassy-Karczew.

Chojnów Landscape Park

Chojnowski Park Krajobrazowy 

Obejmujący obszar 68 kilometrów kwadratowychPuszczy Chojnowskiej park posiada 11 rezerwatów przyrody i jest popularnymmiejscem spacerów, a także rekreacji konnej i rowerowej.

Mistrzowie Imprez

Mistrzowie Imprez

Mistrzowie Imprez oferują szereg zajęć rozrywkowych zarówno dla młodych, jak i starszych entuzjastów adrenaliny, dzięki imponującej gamie sprzętu, takiego jak: Monster Trucki, Aerotunel, Skokochron, Katapulta, Huśtawka 360⁰, Wykręcone Buggy i wiele innych.

Skontaktuj się z nami

Rozumiemy po angielsku, polsku i niemiecku contact@konstancinhouse4sale.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.